Slovenčina
Slovenčina
Registrovaní: 97.809.026

Regform title

DarkOrbit – hor sa do intergalaktického boja o nadvládu nad galaxiou

Naštartuj motory a vrhni sa do boja v tejto akčnej MMO-strielačke. Spoj sa s miliónmi ďalšími vesmírnymi pilotmi a bojuj až do trpkého konca

Pozor pilot! Čakajú na teba nekonečné vesmírne hlbiny hry DarkOrbit! Vyber si svoju vesmírnu loď a ponáhľaj sa k svojej bojovej základni, aby si podporil ľudí v boji proti mimozemskému nepriateľovi. Bojuj za záchranu existencie ľudstva. Vrhni sa do boja a brázdi galaxiu v kokpite svojej vlastnej vesmírnej lode. Zaregistruj sa ešte dnes do hry DarkOrbit, staň sa vesmírnym pilotom a vyber si jednu z troch frakcií. Spoj sa so spriatelenými pilotmi alebo v boji o cenné suroviny si založ vlastný klan. V tejto vesmírnej browser-hre doveď svoju frakciu do víťazného konca a rozdrv nepriateľa na kopu vesmírneho šrotu!

Vyber si svojich spojencov a brázdi galaxiou

Ale nepriateľskí votrelci nie sú jediným nebezpečenstvom, ktoré číha v tejto akčnej MMO-strieľačke od spoločnosti Bigpoint! Na svojej vesmírnej ceste hrou DarkOrbit si vyber najprv jednu zo súperiacich frakcií - každá z nich má vlastnú filozofiu, ktorou chce v tejto intergalaktickej vojne zvíťaziť. Mars Mining Operations chce dosiahnuť víťazstvo silou, mocou a agresiou, zatiaľ čo Earth Industries Corporation uprednostňuje moc peňazí a Venus Resources Unlimited poráža svojich nepriateľov ľsťou a úskokmi. Nech sa rozhodneš pre akúkoľvek stranu, tvoje misie sú u všetkých rovnaké: zbieraj cenné suroviny a zvráť priebeh vojnu na svoju stranu.

Pilotuj loď podľa tvojho výberu

Nezávisle od výberu frakcie ti táto úspešná browser-hra od spoločnosti Bigpoint ponúka množstvo jedinečných funkcií, s ktorými dokážeš svojmu dobrodružstvu dať svoju vlastnú pečať. V hre DarkOrbit si veliteľom lode ty - vyber si z rady vysokošpecializovaných lodí svojho favorita: od bojových lodí, ktoré zlikvidujú hordu nepriateľských votrelcov jediným úderom, cez rýchle a obratné vesmírne lode, ktoré sa dokážu rýchlo sformovať do bojových formácií, až po obrovské hightech-bojové stroje, ktoré svojim spojencom ponúkajú oporu a nepriateľským lodiam spôsobujú rozsiahle škody.

Objav jedinečnú online-komunitu

To, čo hru DarkOrbit robí takou jedinečnou a odlišuje ju od množstva iných hier, je faktor: TY! Kým sa ostatné browser-hry označujú prívlastkom „multiplayer“, s obrovskou komunitou hry DarkOrbit sa nemôžu ani vo sne porovnávať: Vo vesmíre hry DarkOrbit každodenne hrá viac ako 80 miliónov aktívnych hráčov. Vďaka vám sa stala hra DarkOrbit najúspešnejšou kultovou vesmírnou hrou. Vrhni sa ešte dnes do boja po boku miliónov ďalších vesmírnych pilotov alebo sa bráň horde obávaných nepriateľov, ktorých jediným cieľom je zničiť ťa. Nabi svoje zbrane a priprav sa - nebezpečenstvo číha na každom rohu a nesprávne rozhodnutie môže rozhodnúť o tvojom víťazstve alebo prehre.

Bojuj so svojimi priateľmi alebo proti nim

Brázdi nespočetnými galaxiami v najobľúbenejšej vesmírnej strieľačke všetkých čias. Nebezpečenstvo je všade, hráči počas pátrania po surovinách sa musia mať stále na pozore. Pátrajú po nových oblastiach alebo plnia jednu z mnohých vesmírnych misií. Založ spolu so svojimi priateľmi alebo spolubojovníkmi vlastný klan a zvýš takto svoje šance na prežitie v boji s intergalaktickými beštiami. Alebo sa vyber plniť najnebezpečnejšie z misií a spolu so svojou posádkou postupuj do ďalších levelov rýchlosťou svetla.